×
JMF Setubal Rose 750 ml víno
JMF Setubal Rose 750 ml víno
JMF Setubal Rose 750 ml víno
JMF Setubal Rose 750 ml víno
JMF Setubal Rose 750 ml víno
JMF Setubal Rose 750 ml víno

JMF Setubal Rose 750 ml víno

Jose Maria da Fonseca
223 Kč
Země: Portugalsko
Oblast: Vinho Regional Península De Setúbal
Označení: Vinho Regional Península De Setúbal
Zrno: Castelão, Aragonez
Objem: 0,75 l
Uzávěr: šroubovací uzávěr
Degustační poznámka: Zralé jahody a červený rybíz jsou v rovnováze s třešněmi podpořenými malinami, chuť je osvěžující, plná energie, jemná a harmonická.
Kulinářské doporučení: aperitiv, zeleninové předkrmy, losos, mečoun, drůbež, bílé maso, sushi, orientální kuchyně, měkké kravské a ovčí sýry
Další informace: Jose Maria Da Fonseca je nejstarším a jedním z nejprestižnějších výrobců vína v Portugalsku. Vyrábí přírodní a fortifikovaná vína: Známé jsou také produkty: Porto a Moscatel de Setubal. Vinice ve vlastnictví společnosti J. M. Fonseca se rozkládají na 650 hektarech v oblastech Dao, Alentejo a Terras Do Sado. Společnost řídí celý výrobní proces od vinohradnictví až po výrobu a stáčení. To vše probíhá pod dohledem zkušeného a vysoce vzdělaného týmu vinařů, který vede Domingos Soares Franco - první portugalský vinař, který vystudoval prestižní univerzitu v Davisu v Kalifornii.
Odeslání do 24 hodin!

100% bezpečné platby
 

JMF Setubal Rose je vynikající růžové víno z Portugalska. Víno bylo vytvořeno z portugalských odrůd: Castelao a Aragonez (na severu Portugalska známé také jako Tinta Roriz nebo Tempranillo ve Španělsku). Má krásnou lososovou barvu. Ve vůni cítíme bohaté tóny červeného ovoce; světlejšího, zejména jahod, ale i tmavých ostružin. Celek je zahalen jemnou vůní růží. V chuti objevíme vynikající ovocnost, spojenou s dobrou, jemnou kyselinkou. Ideální pro neformální, odpolední setkání. Skvěle se také podává k rybám a mořským plodům. Vinařství José Maria da Fonseca patří rodině Soares Franco, která je ve vinařství známá již téměř 200 let.

Objem: 750 ml, obsah alkoholu: 11,5%

Na fotografii je víno ve vybraném ročníku.
Dodaná láhev se může od té na fotografii lišit.

Objem [ml]
750
Obsah alkoholu [%]
11.5
Vlastní název
JMF Setubal Rose
JMF Setubal Rose
Způsob balení
Sklo
Chuť
Polosladká
Země původu
Portugalsko
Barva
Růžové
Oblast
Setubal
Odrůda
Castelao
Tempranillo
Apelace
Vinho Regional Peninsula Setubal
Druh
Tiché
5601174741000

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: